Yer ve Duvar Karosu Modelleri

Yer ve Duvar Karosu Modelleri ve Yer Duvar Karoları

Yer ve duvar karosu modelleri mutfağınız yada banyonuz yenilemeyi, hatta değiştirmeyi mi düşünüyorsunuz? Yeni projenize yer duvar karosu modelleri seçenekleri ile başlayın. yer karosunu fayans nedir, yer karoları seçimi nasıl yapılır, duvar karosu çeşitleri, yer ve duvar seramik karosu arasındaki fark nedir işte cevabı.

Yer duvar Karo seramik modelleri  banyo ve mutfak serileri. 2018 yılına gelişen teknoloji ile sağlamlık ve kolay temizlenebilen klasik ve zamansız yüzeyler ile tüm mekan yer duvar kaplamaları için mükemmel.

En kaliteli seramik firmaları ve fayans markaları müşterilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak üretim yapıyor. Seramik seçimi yaparken yüksek aşınma dayanımı ve uzun vadeli kullanım için hijyen özellikleri yanı sıra, estetik mekan yaratmanıza yardımcı olacak seçim yapmanız önemli.

Yer seramikleri ve duvar karosu, Seramik çeşitleri, renkleri, dokuları ve boyutları sunan seramik firmaları otel, ofis, cafe, teras, iç mekan, dış cephe gibi mekanların yanı sıra endüstriyel hizmet veren mekanlar, yoğun insan trafiği olan avm, hastane gibi zemin döşemeleri için kullanışlı.

yer duvar karosu

Yer Karo ve Zemin Seramikleri

Yer Seramikleri banyo, tuvalet veya mutfak gibi hemen hemen her oda için, aynı zamanda oturma odalarınız için uygundur. Tüm yer seramik modelleri zevke ve kişiye özel Yer ve duvar karoları örnekleri var.

Yer seramik karoları ( döşeme ) yaşam alanını içinde odalarınızın tarzı ve cazibesini verir. Odanızın büyük veya küçük gözükmesini sağlayabilirsiniz. Ahşap, betan, doğal taş, mermer desenli yer karosu ile modern banyo alanı oluşturabilirsiniz. Mutfağınızda doğal ahşaptan ayırt edilmeyen seramik tercihi ile geleneksel dokunuş hissi katabilirsiniz.

Odanız için hangi stilde Yer ve duvar karo modelleri istediğinizi önceden düşünün. Seramik karo renkleri, boyutları önemlidir. Yaşar bal olarak evinize uygun yer seramik karoları size önerebiliriz.

yer duvar karosu

Neden Yer Karosu Seramik Seçmelisiniz?

Yer ve duvar karo çeşitleri çok yönlü dayanıklı yapısı ile seramik ve fayanslar ev dekoru için önemli rol oynar. Bunlar tabi yeterli olmaz sadece görsel amaçlı düşünmemek lazım. En önemli kavram yer duvar karolarında leke tutmaması, suya dayanıklı olup neme karşı itici olmasıdır.

Yüksek nem oranlarına karşı dayanıklı olarak üretilen porselen seramikler uzun ömürlü olup bakımları ve temizleme kolaylığı ile tüm mekanlara değer katar. Şık gözükür, hep canlı ve parlak olur. İster mutfaklarını ister banyo ve dış mekanda kullanacağınız yer karoları ev tadilatı ve dekorasyonda seçme şansınız olduğu çok çeşitli, kaliteli seramik fayanslar var.

Yer karolarında renkler, motifler ve tasarım söz konusu olduğunda olanakları sonsuzdur. Ayrıca yer karoları duvar döşemesinde kullanılır. Buda Sağlam, popüler porselen yer karolarıdır.

yer duvar karosu

Duvar fayans Karoları ve modelleri

Duvar karoları genellikle banyo, mutfak duvar kaplamasında kullanıma uygundur. Ayrıca oturma odası duvarına da orjinal bir duvar oluşturmak mümkündür.

Duvar fayansı, zemin ve duvar karosu evinizde istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Yada mutfak duvarında modern görünüm elde etmek için. Duvar kaplamasında tarzınıza uygun duvar karoları ile klasik görünüm ve dokunuş elde etmek için düşünebilirsiniz. Renkler ve modeller ile boyutlarda önemli burada.

Duvar karolarında desenli karo, 3D duvar fayansı artık moda. Günümüzde banyo duvarlarında çok sayıda yer karosu da kullanılıyor. Banyoda duvar döşemesinde büyük ebat kullanmak lüks ve mekansal görünüm katar. Başka bir avantaj da daha az derz ve kirlenmeye karşı hijyen görünüm sağlar.

Duvar Karoları

En Kaliteli Yer ve Duvar Karosu Seramik Serileri

Yer ve duvar karoları her uygulama için farklı aşınma direnci vardır. Örneğin banyoda veya teras için farklı seramik istenir. Yapcağınız tasarım için en iyi şekilde kullanacağınız yer karoları konusunda size tavsiyede bulabiliriz.

yer duvar karosu

Her zaman şık ve modern duracak yer ve duvar seramik karoları kombinasyonları

Duvar ve yer zemin karoları sadece banyo ve mutfak için pratik bir seçenek değildir. Teras, bahçe, yazlık, tüm zemin kaplaması için tarzınıza uygun olarak şık tercihtir. Yer duvar karosu modelleri dayanıklı olmasının yanı sıra temizlemesi kolay, döşemesi ise yoğun trafikli mekanlar içinde renk ve desenleri ile harika olup uzun yıllar kullanım sağlanır.

Hem duvar, hemde zeminde karo çeşitleri ile cesur olamak için sizlere ilham verecektir.

Kişiliğinize hitap eden yer ve duvar karosu modelleri düşünün

yer ve duvar karoları

Yer ve duvar fayans karo çeşitleri ile farklı biçimde duvar ve zemine döşemek için zemini şık ve modern görünüme kavuşturur. Yer ve duvar karoları ile sıradan tasarım yerine farklı efektler ekleyerek deneyin. Seçeceğiniz modellere göre döşeme şekilleri ile şık kombinasyonlar hem duvar ve yer için idealdir. Bunun en güzel örneği için ahşap görünümlü seramik modelleri sayfamıza bakabilirsiniz.

Zemini mükemmel hale getirin

yer ve duvar karosu

Desenli çini fayanslar duvar ve zemin için mükemmel seçim olacaktır. Çağdaş ve geleneksel bir mekan oluşturmak için bu Yer karoları ve duvar karosu tasarım çok yönlü bir üründür.  Eski dayanan modası geçmeyen desenli karo tüm alanlara dekoratif motiflere sahip olduğu için düşünebilirsiniz.

Yer ve duvar karosu özellikle mutfak ve yemek alanında dokulu fayans harika bir alternatif olacaktır. Kabartma desenlere sahip, ince mat yüzeyli olması mutfağa ve banyo zeminlere stil katıyor.

Duvar ve zemine Karo Modelleri ile Dekoratif etki katın

yer ve duvar karosu

Yer ve duvarlarda kalıcı güzellik ve modern bir görünüm istiyorsanız, taştan ötesini düşünmeyin. Soğuk bir mermer, traverten taşlar gözenekli oluğundan matlaşıp, temizleme zorluğu yaşatır. Ama yer ve duvar karo modelleri düzgün bir şekilde döşendiğinde bakımı ve ömrü uzun olur.

Alternatif olarak Sıcak bir ortam yaratmak, rustik ve çağdaş bir ortama doku ekleyerek organik bir his yaratacak Yere ve duvara seramik karosu sert ve modern görünümlüdür.

Duvar ve zemine Porselen Karo düşünün ! Neden mi

yer duvar karosu

Yer karosu Seramikleri konusunda hiç bir fikriniz yok mu ? Yer duvar seramik kaplamaları için en iyi döşeme seçeneği hiç şüphesiz porselendir. Seramikten daha yüksek sıcaklıkta pişirilen neredeyse su emme oranı hiç olmayıp, sağlam ve temizliği kolay olması nedeniyle idealdir. Leke tutmaz, yanmaz ve bir çok porselen karolar hem iç, hemde dış mekanlarda kullanıma uygundur.

Geleneksel seramiklerde yer ve duvar döşeme için uygun olsa da, porselen yer karoları ile ayırt edilemez derecede görünür. Bunun içinde seçeceğiniz uygulama için projenize uygun olmasına dikkat edin.

Daha fazla yer ve duvar karosu fikirleri için yer seramikleri sayfamıza bakabilirsiniz.

Yer ve Duvar Karosu döşeme seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz? Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, farklı tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin tasarımı yapılmış fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve fikirler almak için bizi arayı

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter  Facebook  Pintrest  İnstagram  Youtube

Yaşar Bal

Yaşar Bal

En trend Ev Tadilatı Dekorasyon projesinin kaliteli, başarılı olması, çözüm odaklı Kalesinterflex Fayans Seramik döşeme konusunda size tavsiye ve fikirler sunmak için bizimle irtibata geçin. 0507 115 86 58

%d blogcu bunu beğendi: