Ana sayfa » Yer Seramikleri » Yer Seramikleri 2019

Yer Seramikleri 2019

Yer Seramikleri

2019 Yılı Trend Yer Seramik Çeşitleri ve Modelleri

Yer Seramikleri banyo, tuvalet veya mutfak gibi hemen hemen her oda için, aynı zamanda oturma odalarınız için uygundur. Tüm yer seramik modelleri zevke ve kişiye özel örnekleri var

Yer seramikleri ( döşeme ) yaşam alanını içinde odalarınızın tarzı ve cazibesini verir. Odanızın büyük veya küçük gözükmesini sağlayabilirsiniz. Ahşap, betan, doğal taş, mermer desenli zemin seramikleri ile modern banyo alanı oluşturabilirsiniz. Mutfağınızda doğal ahşaptan ayırt edilmeyen seramik tercihi ile geleneksel dokunuş hissi katabilirsiniz.

Odanız için hangi stilde istediğinizi önceden düşünün. Seramik karo renkleri, boyutları önemlidir. Yaşar bal olarak evinize uygun yer seramik karoları size önerebiliriz.

yer duvar karosu

Yer Seramik Özellikleri ve Avantajları

Porselen ve sırlı yer seramikleri çok yönlü dayanıklı yapısı ile ev dekoru için önemli rol oynar. Bunlar tabi yeterli olmaz sadece görsel amaçlı düşünmemek lazım. En önemli kavram yer duvar karolarında leke tutmaması, suya dayanıklı olup neme karşı itici olmasıdır. İşte örnek yer seramikleri.

Yüksek nem oranlarına karşı dayanıklı olarak üretilen porselen seramikler uzun ömürlü olup bakımları ve temizleme kolaylığı ile tüm mekanlara değer katar. Şık gözükür, hep canlı ve parlak olur. İster mutfaklarını ister banyo ve dış mekanda kullanacağınız yer seramikleri ev tadilatı ve dekorasyonda seçme şansınız olduğu çok çeşitli, kaliteli seramik çeşitleri var.

Yer Seramik Modelleri

Yer seramik çeşitleri renkler, motifler ve tasarım söz konusu olduğunda olanakları sonsuzdur. Ayrıca yer seramiği duvar döşemesinde kullanılır. Buda Sağlam, popüler porselen yer karolarıdır.

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter  Facebook  Pintrest  İnstagram  Youtube

Görüşünüzü Bize Yazın