Yer Seramikleri 2019

Yer Seramikleri

2019 Yılı Trend Yer Seramik Çeşitleri ve Modelleri

Yer Seramikleri banyo, tuvalet veya mutfak gibi hemen hemen her oda için, aynı zamanda oturma odalarınız için uygundur. Tüm yer seramik modelleri zevke ve kişiye özel örnekleri var

Yer seramikleri ( döşeme ) yaşam alanını içinde odalarınızın tarzı ve cazibesini verir. Odanızın büyük veya küçük gözükmesini sağlayabilirsiniz. Ahşap, betan, doğal taş, mermer desenli zemin seramikleri ile modern banyo alanı oluşturabilirsiniz. Mutfağınızda doğal ahşaptan ayırt edilmeyen seramik tercihi ile geleneksel dokunuş hissi katabilirsiniz.

Odanız için hangi stilde istediğinizi önceden düşünün. Seramik karo renkleri, boyutları önemlidir. Yaşar bal olarak evinize uygun yer seramik karoları size önerebiliriz.

yer duvar karosu

Yer Seramik Özellikleri ve Avantajları

Porselen ve sırlı yer seramikleri çok yönlü dayanıklı yapısı ile ev dekoru için önemli rol oynar. Bunlar tabi yeterli olmaz sadece görsel amaçlı düşünmemek lazım. En önemli kavram yer duvar karolarında leke tutmaması, suya dayanıklı olup neme karşı itici olmasıdır. İşte örnek yer seramikleri.

Yüksek nem oranlarına karşı dayanıklı olarak üretilen porselen seramikler uzun ömürlü olup bakımları ve temizleme kolaylığı ile tüm mekanlara değer katar. Şık gözükür, hep canlı ve parlak olur. İster mutfaklarını ister banyo ve dış mekanda kullanacağınız yer seramikleri ev tadilatı ve dekorasyonda seçme şansınız olduğu çok çeşitli, kaliteli seramik çeşitleri var.

Yer Seramik Modelleri

Yer seramik çeşitleri renkler, motifler ve tasarım söz konusu olduğunda olanakları sonsuzdur. Ayrıca yer seramiği duvar döşemesinde kullanılır. Buda Sağlam, popüler porselen yer karolarıdır.

Mutfak Yer seramikleri

Mutfak Yer seramikleri

Mutfaklar genellikle evin en sosyal ve kalbi olarak adlandırılır. Mutfak yeme içme hatta misafir, arkadaşlar ile kahve içilip sohbet edildiği alandır, bu yüzdende şık ve modern görünmesi önemli.

Mutfak zemin seramikleri olarak bir çok seçenek vardır. Bunlar tezgah üstü, ocak arakası sıçrama alanı için yapılacak seramikler kolayca silinebilir olmalı. Mutfak yer seramik çeşitleri arasında metro, ahşap, doğal taş, ve parlak, mat olarak değişik boyut, cam mozaikler, desenli seramikler ile tasarım yapmak mümkün.

Bunun yanı sıra sağlam ve porselen olarak yanmaz, çizilmez olarak bakım gerektirmez. En trend mutfak seramik örneklerine bakmak için en iyi 10 mutfak yer karosu sayfamıza göz atın.

mutfak yer döşeme, mutfak  kaymaz seramik, mutfak  zemini, mutfak beton etkili seramik, mutfak altıgen seramikler, mutfak mermer seramik çeşitleri, mutfak  porselen seramik, mutfak granit seramik, mutfak ahşap seramikler, mutfak traverten seramik, mutfak  desenli seramik karo, mutfak parlak seramik

Antre Koridor Yer Seramikleri

Antre evlerin giriş alanı, koridor ise odalara dağılım yapılan bölümdür. İlk izlenim için koridor şık tasarımlı olmalı. Koridor yer seramikleri gösterişli olduğu kadar, sağlam ve porselen olmalı, buda yoğun geçiş alanı olduğu için çizilme ve renk solmasına imkan vermemek.

Antre ve koridor yer seramik modelleri için yine her alan gibi beton, ahşap, doğal taş seramikler var. Ama son yıllarda popüler olan yer seramik çeşitleri içinde mekanı canlı gösteren desenli seramikleri idealdir.

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter  Facebook  Pintrest  İnstagram  Youtube

Yaşar Bal

Yaşar Bal

En trend Ev Tadilatı Dekorasyon projesinin kaliteli, başarılı olması, çözüm odaklı Kalesinterflex Fayans Seramik döşeme konusunda size tavsiye ve fikirler sunmak için bizimle irtibata geçin. 0507 115 86 58

Görüşünüzü Bize Yazın

%d blogcu bunu beğendi: