5071158658

Pastane Tadilatı, seramik Döşeme ve Dekorasyon

Pastane günlük hayatta yeme içme, sohbet etme gibi bir çok eylem için mekandır. Günde sayısız kişilerin uğradığı pastane dekorasyonu ile de şık ve modern bir görünüm içerir. Pastane tadilatı ve dekorasyon öyle sıradan olmamalı.

Pastane dekorasyonu yaparken bilinmesi gereken önemli detaylar müşteri memnuniyeti ile çevredeki diğer pastaneler ile rekabeti artıracaktır. Bunu yapmak sizin elinizde. Dekor ve aydınlatma ile konforlu ürünler tercihi ön plana çıkaracaktır.

Pastane tadilatı tavan uygulama, zemin seramik döşeme ve mutfaktaki genel duvar fayans döşemesi dir. Pastane ve unlu mamüller için hizmet veren yerlerde görsellik önemlidir.

Pastane Tadilatı, seramik Döşeme ve Dekorasyon

Pastane Zemin Döşemeleri

Pastaneler yoğun insan trafiği olan alan olduğu için zemin döşemlerinde porselen seramik olmalı. Bu da sağlam ve kaymaz, temizliği kolay olmalı. Buna ek olarak pastane tadilat ve yer döşeme işleri için en şık olan gösterişli olmasında dolayı desenli karolardır. 

Bizde yaptığımız pastane işinde iç mekanda desenli seramik karo döşeme tercihi ile birlikte mutfak duvarında siyah, beyaz metro fayans uygulama yaptık. Bahçe kısmında ise yine popüler ahşap desenli seramik ile dekore ettik. Daha fazla bilgi ve pastane tadilatı, seramik yenileme ve dekorasyonu için bize ulaşın.

Pastane Tadilatı, seramik Döşeme ve Dekorasyon

Related Post

En Yeni Banyo Fayans Modelleri ve Fayans Tavsiyesi

Öncesi Sonrası ile Seramik Yenileme Banyo Duvar Fayansları Değiştirme

Seramik Yenileme – Banyo Duvar Fayans Yaptırma <p style="text-align: justify;">Eskimiş kullanışsız banyoda <strong>duvar seramikleri yenileme</strong> ve yıkanma alanına fayans seramik

30 x 60 Porselen Granit ile İş yeri Zemini Sağlam Düzen Oluşturuldu

İş yeri zeminine 30 X 60 Porselen Granit Döşeme <p style="text-align: justify;">İş yeri, ofis ve diğer sosyal yaşam alanlarında  ziyaretçilerin

Mutfak Tezgah Arasına Süslü Desenli Bir Bakış Geldi

Mutfak tezgah üstü için vintage tarzı dekoratif bir görünüm kazandırmak için desenli karolar kullanılarak mutfak dolabı arası için odak noktası

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: