Skip to main content
Lüks banyo tasarımı fikirleri

Lüks banyo tasarımı fikirleri


Lüks banyo tasarımları ve spa görünümüne sahip olmak için 21 öneri
Rahat ederek, huzur veren şık bir banyo hayal ediyorsanız, en güzel lüks banyo tasarım fikirlerimiz sizlere ilham verecek. Gelenekselden bu günlere kadar her zevke uygun tarzda stiller var.

Düzenli tasarıma sahip bir banyoyu herkes ister, yorucu günün ardından dinleneceğiniz kişisel ihtiyaçlarınızı ferah bir banyoda yapacağınız seçkin lüks banyolardan ilham alın.

İster geleneksel, ister çağdaş bir banyo tasarlamak için en önemli ihtiyaç vitrifiye, şık fikstür içeren aksesuarlar uzun vadeli kullanım için tek tercihiniz olmalı. Bütçeniz ne olursa olsun banyonuzu planlarken ve tasarlarken her zaman lüks dekorasyon için bir çok seçenek vardır.
Klasik bir krom kaplama düşünün

Zamanın ötesinde bir dokuna sahip lüks bir banyo için krom armatürler ve aksesuarlar tercihi yapın. Duvar kaplamaları ve banyo tezgahına yapılmış mermer deseni şemasına eşlik eder. Havluluk, kağıtlık, musluklar, saklama alanı oluşturulmuş alt dolap, aplikler ve ayna çerçevesi krom tasarım düşüncesi uzun zaman dayanıklı olmasını garanti eden banyonuza sade bir ekleme yapar.

Lüks banyo tasarımı fikirleri
Minimalist lüksü tercih edin

Abartılı zengin olmayan minimalist lüks bir banyo fikirleri seviyorsanız, daha minimalist ve ilham alacağınız bir lüks tasarımı tercih edin.

Bazı kaliteli ve iyi seçilmiş döşeme seçenekleri olan parke ve beton görünümlü seramik modelleri düşünün. Bu döşe ile diğer banyo dolabı, duş kabin ve aksesuarlar ile uyumlu dizayn edilince lüks bir görünüm çıkar ortaya.

Endüstriyel ilah veren aydınlatma armatürleri ile açıklayıcı bir banyo görünümü elde etmeniz kaçınılmaz. Misafir ve davetlilere waw dedirten bir tasarım yapmış olursunuz.

Lüks banyo tasarımı fikirleri
Banyoya zenginlik katmak için mermeri düşünün

Karmaşık darlara sahip hamam tarzı, zenginlik hissi veren ve lüksü anımsatan bir banyo tasarımı ve dekorasyon yapmak istiyorsanız,hiç kuşkusuz bu tercih mermer görünümdür. Açık renkli son dönemde popüler olan calacatta banyonuzu aydınlık görünmesini sağlayacaktır.

Buna ek olarak büyük formatlı yer seramikleri ile geniş gözükecektir. Klasik bir his içinde buna uyumlu beyaz vitrifiye ile eşleştirmek lüks banyo tasarımı için idealdir.

Lüks banyo tasarımı fikirleriEşsiz bir görünüm için desenli karo uygulayın

Lüks banyo tasarım ve dekorasyonu için şık desenli karo ile benzersiz tasarım yapın. Genel duvar fayansları ile birleştireceğiniz motif ve desenler seçerek kişilik katabilirsiniz. Banyo ayna, aydınlatma ve aksesuarların kombinasyonları ile banyo tasarımı için mükemmel seçenektir.

Lüks banyo tasarlama eklenecek ürünler ile, oluşturulacak ifadeler ile ve eklenecek dokunuşlar ile eşsiz ve modern görünüm alır.

Lüks banyo tasarımı fikirleriLüks çift lavabolu banyo tasarlayın, duş ekleyin

Pratik, lüks lavabolar yüksek kaliteli ve otel süiti tarzında banyoya yakışan ve tarz oluşturan tasarım ekidir. Buna ek olarak pirinç armatürler banyodaki koyu tonları ortaya çıkaran tamamlayıcı görevi ile görünüm hissi katar.

Banyonuzda lüks bir etki yaratmanın bir yolu da engelsiz dul alanı. Şimdilerde daha çok hem kullanışlı, hemde temizlik açısından tasarlanan duş alanları banyoda odak noktası haline geldi çarpıcı ve işlevsel fark yaratmak için banyo yıkanma alanları sayfamıza bakabilirsiniz.

lüks banyo tasarımlarıDaha fazla lüks Banyo fikirleri mi Arıyorsunuz?

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube

Yaşar Bal

Yaşar Bal

En trend Ev Tadilatı Dekorasyon projesinin kaliteli, başarılı olması, çözüm odaklı Kalesinterflex Fayans Seramik döşeme konusunda size tavsiye ve fikirler sunmak için bizimle irtibata geçin. 0507 115 86 58

error: Content is protected !!