Kalesinterflex Nedir

Kalesinterflex Türkiye’de En Büyük, Esnek, Hafif Porselen Seramik

Kalesinterflex nedir ?, Kalesinterflex özellikleri nelerdir?, Kalesinterflex avantajları ve uygulama alanları, kalesinterflex fikirleri ve kalesinterflex hakkında detaylı öneriler.

kalesinterflex uzun süredir araştırmalar sonucunda seramik karo alanında üretilmiş fiziksel ve mekanik özellikler açısından mevcut seramik karolara göre daha iyi olan yepyeni bir ürün olarak karşınıza çıkmıştır. Türkiye’nin en kaliteli seramik firmaları arasında yer alan Kale seramik bu alanda daha yeni bir üretme, daha iyi üretme vasfını yerine getirmiştir.

Ancak malzemenin bireysel tarafından kullanılması, yaygınlaşması sadece üreticinin çabasıyla yeterli değildir . uygulamacı ve satıcınında cabası ile bu mümkün olabilir.

Uygulama için Kalesinterflex ustası sayfamızdan destek alabilirsiniz.

Kalesinterflex Nedir

Kalesinterflex Nedir ? Özellikleri Nelerdir?

Kalesinterflex nedir? En büyük, en ince ve en hafif olarak yüksek kaliteli seramik malzemelerin ötesinde üstün özelliklere sahiptir . Kalesinterflex 1000 x 3000 x 3 mm sadece 21 kg ağırlığında devrim niteliğinde bir kaplama malzemesidir.

Hafifliği, esnekliği ve kırılmaya dayanıklılığından ötürü uygulamada sürat ve ekonomi sağlamanın yanı sıra istenilen tasarımı yapabilme olasılığı sağlamanın yanı sıra kolay kesilebilen Türkiye’nin en büyük porselen karosu dur. Boyutlarda ve şekillerde sınır tanımayanlara kalesinterflex en ideal üründür.

Kalesinterflex Nedir

Kalesinterflex yapı sektöründe kullanım için mükemmel bir malzemedir. kolaylıkla delinebilir ve istenilen her ebatta kesilebilir. Uygulama kolaylığı, ateşe dayanıklılık ve hafiflik özellikleri sayesinde iç mekan duvar ve zemin döşemelerinde, dış mekan kaplamalarında ve tüm özel proje uygulamalarına el verişli bir üründür.

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube