kalesinterflex döşeme

Modern Tasarımlı Kalesinterflex Döşeme Detayları ve Bilinmesi Gerekenler

Tüm zamanların en büyük, esnek ve ince olma özelliği taşıyan mimari projelerin kaplama malzemesi kalesinterflex döşeme teknik ve titiz bir çalışma gerektirir. 100 x 3000 mm boyutunda olan kalesinterflex nasıl döşenir, kalesinterflex uygulama esnasında uyulması gerekenler, kalesinterflex nasıl delinir, kalesinterflex nasıl kesilir.

Kalesinterflex uygulama yapmaya karar verdiğinizde hata yapmamak için bilmeniz gerekenler var. Kalesinterflex’in büyük boyutlu olması eğitimini almamış, ürün özelliklerini ve teknik bilgi sahibi olmayan ustaların yapamayacak olması unutulmamalı.

3000 x 1000 mm Kalesinterflex Nasıl Döşenir?

3000 x 1000 mm ebatlarındaki kalesinterflex uygulamalarında bazı temel ve önemli prensipler var. En önemli detay kaplama yüzeyinin düzgünlüğü, sağlamlığı ile birlikte malzemenin büyük ebat olmasından dolayı 2.3 kişilik ekip çalışması ile yapılmasıdır.

Kalesinterflex plakası istif şeklinde palette geleceği için taşınması, kesilmesi ve yapıştırılması birden fazla kişi ile yapılır. Şimdi yer ve duvar kalesinterflex uygulaması nasıl yapılır? Temel prensip olarak aşama aşama açıklayalım.

İstiflenmiş şekilde proje alanına gelen kalesinterflex’leri üçlü vantuzları dik pozisyonda taşıyacak şekilde ön yüzeyine sabitliyoruz. Vantuz sabitleme anında yüzeyde toz olmamasına dikkat edilmeli, aksi halde vantuzlar vakum etkisinden kurtulabilir. Taşıma yaparken dik tutulmalı ürün.

Kalesinterflex Döşeme İşleri için Kalesinterflex Ustası Sayfamızı ziyaret edip iletişim hattımızdan arayarak hizmet talep edebilrisiniz.

Kalesinterflex Döşeme

# İki kişilik taşıma ile uygulama yapılacak alan taşınır kalesinterflex. Çalışma alanında rahat çalışma sağlamak için bir tezgah olması çalışmayı kolaylaştıracaktır. Kaplama yapılacak zemine 1000 x 3000 mm kadar alan bir kişi tarafından yapıştırma harcı duvara sürülür. Tarakla işlemi yapılıp vantuz bağlı olan kalesinterflex zaman kaybetmeden dikkatli bi şekilde zemine yerleştirilir.

# Vantuzları çıkarmadan sağa sola hareket ettirerek kalesinterflex’i yerine yerleştirin. Sonra vantuzu çıkarıp parmaklar ile bastırarak duvara teması sağlanmalı.  Son olarak lastik uçlu der malası ile tamamen vurarak yerleştirilir. İkinci plaka yerleştirmeden tesviye klipleri takılıp komşu kalesinterflex aynı işlemle devam edilir. Kalesinterflex döşeme esnasında delme ve kesme işlemi gerekecektir. Kalesinterflex nasıl kesilir?.

Kalesinterflex Döşeme

Kalesinterflex nasıl Delinir ve kesilir?

Kalesinterfex uygulamaları bildiğimiz seramik döşeme işlerimde kullanılan el aletlerinden çok farklı değildir. tarak, mala, tesviye sistemi aparatı vs. Ancak kesme delme aşamasında değişir. Seramik kesmede kullanılan seramik makinesi kalesinterflex ebatı ile farklı kesme işlemi ister. Kalesinterflex delme işleminde kullanılan seramik kesme pançı ile delme işlemi yapılabilir.

kalesinterflen nasıl delinir

Kalesinterflex delme için delinecek olan priz ve su tesisat bağlantı noktası itinalı ölçü alınarak istenilen çapta panç yardımı ile delinir. Kesme işlemi 3 metre uzunluğunda kesme aleti ve cam elması yardımı ile istenilen ölçüde kesme yapılabilir. Seramik karo kesmeye nazaran daha hassa ve özen gerektirir. Aceleye gerek yok.

Kalesinterflex Döşeme Örnek Footoğrafları

kalesinterflex döşeme

kalesinterflex döşemekalesinterflex döşeme

kalesinterflex döşeme

kalesinterflex döşeme

kalesinterflex döşeme

kalesinterflex döşeme

kalesinterflex döşeme

kalesinterflex döşeme

kalesinterflex döşeme

kalesinterflex döşeme

kalesinterflex döşeme

kalesinterflex döşeme

Kalesinterflex Döşeme seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz? Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, farklı tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin tasarımı yapılmış fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve fikirler almak için bizi arayın ..

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube