5071158658

İthal Seramik – Kerlite

ithal seramik - kerlite

Kerlite

Kerlite ithal seramik en iyi porselen özelliklere sahip 3,5 veya 5,5 mm kalınlığında seramik karolardır. Kerlite çok yönlü olup kullanımı kolay olması onu en iyi karo serisi yapar.

Kerlite en ince seramiktir. Yer ve duvar kaplaması için kullanılır, arkası cam elyaflı tabakalar halinde üretilir. Modern mimari projeler için tasarlanarak, çok sert, alüminyumdan hafif, esnek olması nedeni ile zemin yüzeyine uyum sağlar.

Kerlite doğrudan eski karo yüzeyine uygulama yapılabilir, kırma ve sökme gerektirmez. Kerlite ithal seramik için en ideal döşeme yöntemi hem zemin, hemde seramik sırtına sürüm ile boşluk oranı bırakmadan yapılmalı.

Daha fazla bilgi için cottodeste

Görüşünüzü Bize Yazın

Related Post

Kalesinterflex Nedir

Kalesinterflex Nedir

Kalesinterflex Nedir? Kalesinterflex’in Özellikleri Ve Avantajları Nelerdir? Kalesinterflex nedir ?, Kalesinterflex özellikleri nelerdir?, Kalesinterflex avantajları ve uygulama alanları, kalesinterflex fikirleri

Lea Ceramiche en iyi ithal seramik

En iyi ithal Seramik Lea Ceramiche

Lea Ceramiche en iyi ithal seramik firmaları arasında tanıtımını yapmak istediğim. Lea Ceramiche fayans , Panariagroup Industrie Ceramiche Spa’nın bir parçası

istanbul fayans usası

En iyi 5 Seramik Firması

En Kaliteli 5 Seramik Markası – Fayans Firması – En iyi Seramik Markaları Türkiye’ de en iyi seramik firması, fayans

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: