Skip to main content
granit döşeme

Granit Döşeme


Granit döşeme işleri için tarzınızı en uygun fiyata garantili ve uzun vadeli kullanmanız için Granit uygulama yapıyoruz.

Zemin granit döşeme son yıllarda ebat boyut ve renk çeşitleri ile her zevke uygun olarak mekanlara şık tasarım ürünü. Büyüyen ebatları ve ince derzli uygulaması ile bütünlük oluşturarak hijyen ve temizlik içinde kolaylık sağlıyor.Eskiden sadece ıslak zeminler için kullanılan ve sınırlı çeşitleri ile kısıtlı olurdu. Artık granit  yer ve mekan ayrımı yapılmadan hem iç hemde dış alanda banyo, mutfak, teras, bahçe, iş yeri ve yoğun insan trafiği olan tüm sosyal alanlarda kullanılabilir. Granit nasıl döşenir, granit uygulama fiyatları ne kadar ve granit döşeme önerileri için tüm detaylar.

 • Banyo granit döşeme
 • mutfak yer granit uygulama
 • Sırlı granit döşeme işleri
 • Porselen yer granit döşemesi
 • Terasa granit uygulama
 • İşyeri zemin granit kaplama

granit döşeme

Banyo mutfak Zemini Granit döşeme Yapılması

Granit ustası olarak ister banyo yer duvar, ister mutfak zemini, ister iş yeri granit uygulama ile dayanıklı bir zemine sahip olmak için granit çeşitleri çok. Granit yaptırma ile uzun süre kullanım ve döşemesi ile güzel olması gerekir. Bunu da biz yapıyoruz . Granit zemin döşeme kendi stilinizi yansıtmak için çok fazla seçenek olduğu için en iyi granit kaplama seçeneğini sizlere sunmak için yardımcı oluyoruz.

Sırlı granit, parlak granit ve porselen granit döşemesi uzun ömürlü bir yüzey elde etmek için hayalini kurduğunuz üst düzey görünümü elde etmek için mükemmel granit döşemeye bizimle sahip olabilirsiniz.

Granit döşeme işleri, zeminlerin atmosferini değiştiren, görselliği ve temiz görünümü ile yaşam kalitesini modern hale getirir. Yaşam alanını etkileyen granit uygulaması tecrübeli ekip tarafından bazı aşamalar ile planlanarak kaliteli şekilde yapılması gerekir. En iyi granit döşeme, granit işçilik fiyatları ve detayları hakkında bilgi sunacağım sizlere.

Granit döşeme işçiliği keşif yapılması ve planlama 

Ev veya iş yeri için granit yaptırma aşamasında zemin durumu ve uygulama uygunluğu için gerekli keşif yapılması önemli. Bunun için granit modelleri ile mekanın konumu tarafımızca kontrol edilir. Zeminin granit yapılması için gerekli öneriler müşteri ile konuşulur ve kaplama yapılması için gerekli yapıştırma harcı ve diğer ürünler detaylıca bilgi verilir.


İstanbul Granit döşeme ustası olarak, granit nasıl döşenir ve bilinmesi gereken unsurlar konuluşur. Kaliteli işçilik elde etmek için tesviye klips sistemi ve kombine sistem çalışma ile granit uygulama işleri nasıl yapılacağı detayları ile müşterimizle paylaşılır.

Seramik İşçilik Fiyatı

En uygun Granit döşeme Fiyatları

Ev, iş yeri ve teras vs tüm yer granit kaplama fiyatları ebat, stil ve modellerine göre değişkenlik gösterir. Zemin bozukluğu yada seramik üstüne granit döşeme yapılmasına göre farklı olacağı gibi, Granit çeşitleri ile de değişir.Nedeni ise? yer granitleri rektefiyeli olarak üretilir. Granitler yükseklik farklılığı olmaması ve üzerindeki damar geçişleri bozulmasın die ince derz işlemi ile çalışma gerektirir.

Granit döşeme 30 x 60, 60 x 120, 120 x 240, 80 x 80, 90 x 90, 100 x 100 cm olarak değişken ebat olduğu için granit döşeme işçilik fiyatı da mekan durumu göz önüne alınarak farklı olur.

60 x 60 Seramik Döşeme

Granit Nasıl Döşenir?

Granit seramikler yapı itibarı ile seramik yer duvar karo ve fayanslarına nazaran fiziksel etkilere yoğun insan trafiği, sıcak, soğuk iklim koşullarına dayanıklı malzemedir. Bu özellikleri sayesinde kaliteli işçilik ve zemin şartları sağlandığı takdirde her alanda kullanılır. Ama daha çok teknik bilgi gerektirir. Granit seramik döşeme kendilerine has uygulama  yöntemi ile döşenir.

Granit kaplamada işlem sırası ile granit nasıl döşenir, granit uygulama yöntemleri, granit döşeme teknikleri detayları;

 • Granit döşeme yapılacak yüzey mekanın kullanım amacına göre düzgün yüzey haline getirilmeli. Zemin bozuksa tesviye  betonu ile düzeltilmeli. Tesviye betonu 3.4 cm kalınlığında olup, 250 dozlu olmalı. Şayet zeminde mermer, seramik döşeme varsa ona göre işlem yapılmalı. Bu işlem ise bozuk, kırık kaplamalar tamir edilmeli ve dolgu astarı sürülerek döşeme yapılmalı.
 • Zemin düzeltme işlemi sonrası, kaplama etüdü yapılmalı, başlangıç noktası belirlenmeli. Parça konumu, renk ve desen uyumu kağıt üzerinde yada boş bir kenarda kuru döşeme yapılarak gerçekleşmeli.
 • Yüzey toz, kir ve kalıntılardan arındırıp tutunmayı çoğaltmak için astar sürülmeli.
 • Yapıştırma harcı olarak flex granit yapıştırıcısı tercih edilir. Yapıştırma harcı granit ebatına uygun dişli tarakla yapılmalı. 10 mm ideal olan.
 • İç mekanda 40 x 40 cm ve daha büyük granitler kombine olarak döşenmeli. Kombine sistem ise hem granit sırtına hemde zemine sürmedir. Buda granitlerin zemine boşluksuz tutunmasını sağlar.
 • Granit döşemeler tesviye klips sistemi kullanılarak devam edilmeli ve derz aralıkları ince tutulmalı. Derz aralığı hem temizlik açısından hemde desen geçişlerini bozmamış olur.
 • Döşeme bittikten 24 saat sonra derz aralıkları temizlenir ve uygun tercih edilen flex derz dolgu uygulaması yapılır.

60 x 120 Seramik Döşeme

Granit döşeme seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz? Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, farklı tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin tasarımı yapılmış fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve fikirler almak için bizi arayı

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter  Facebook  Pintrest  İnstagram  Youtube

 

 

Yaşar Bal

Yaşar Bal

En trend Ev Tadilatı Dekorasyon projesinin kaliteli, başarılı olması, çözüm odaklı Kalesinterflex Fayans Seramik döşeme konusunda size tavsiye ve fikirler sunmak için bizimle irtibata geçin. 0507 115 86 58

error: Content is protected !!