Skip to main content
En iyi Banyo Muslukları ( bataryası ) Nasıl Seçilir

En iyi Banyo Muslukları ( bataryası ) Nasıl Seçilir?

Mevcut banyonuzu daha yeni bir hale getirmek, yada sadece kullanışsız batarya ve muslukları değiştirmek tamamlayıcı olur. Bilmeniz gereken banyo bataryası nasıl seçilir, banyo batarya modelleri, lavabo bataryaları, duş armatürleri hakkında size rehberlik edecek en iyi banyo muslukları ve batarya fikirleri ile doğru seçimi yapacaksınız. Banyo bataryası alırken dikkat etmeniz gereken ipuçları size yardımcı olacaktır.Banyo bataryası lavabo musluk modelleri

Banyo lavabo bataryası ve musluklarını değiştirmek eski banyonun canlanması ve kullanışlı olarak şık hale gelmesini sağlar. Aynı şekilde banyo tadilatı ve tasarımın banyodaki tamamlayıcı parçası olarak duş içine ve lavaboya batarya modelleri arasından en fonksiyonlu olanı uygun olanı seçersiniz. Bu durumlarda banyonuza sorunsuz ve işlevsel musluk çeşitleri seçmek uzun yıllar kullanmanızı sağlar.

Banyo bataryası ve musluk seçimi yapmaktan hiç bir fikrini yoksa  yazımı takip edin.

Lavabo Musluğu ve bataryası Çeşitleri

Banyo ve lavabo muslukları almadan tesisatınıza önce uyumlu musluk almak önemlidir.

Banyo bataryası lavabo musluk modelleri

Yenilemekte olduğunuz lavabonun yeni musluk deliği tek ise tek kollu musluk modelleri arasından seçim yapın. Tek girişli lavabo musluklarında sadece soğuk su akışı olur. Ama genelde banyonuz çok eski değilse çift giriştir ve problem yoktur.

Hem lavabo, hemde banyo bataryaları banyoda işlevsel ve modern olması için döner başlıklı aç kapa modeli mevcuttur. Ağızlarında çıkarılabilir döner başlıklı filtreleme bulunur.

Almayı düşündüğünüz lavabo muslukları çıkışları lavabonun üzerinde tek çıkıştan bağımsız olup alttan sıcak su, soğuk su olarak bağlanır. Dikkat etmeniz gereken ellerinizi rahat yıkama imkanı veren lavabo batarya modelleri ideal ve şık gözükecektir.

Banyo bataryaları ve musluk çeşitleri

 

Yaşar Bal

Yaşar Bal

En trend Ev Tadilatı Dekorasyon projesinin kaliteli, başarılı olması, çözüm odaklı Kalesinterflex Fayans Seramik döşeme konusunda size tavsiye ve fikirler sunmak için bizimle irtibata geçin. 0507 115 86 58

error: Content is protected !!