Ana sayfa » Fayans » Banyo Fayansları

Banyo Fayansları

Banyo Fayansları

Banyo fayansları, banyo fayans modelleri ve çeşitleri

Banyo fayansları değişik renk, modelleri ve boyutları ile fiyatları değişik olarak satılmakta. Çeşitli renklerde ve boyutlarda banyo fayansı eskiye nazaran daha kaliteli ve modern görünüm sağlamakta.

2019 yılı ile en trend banyo fayans modelleri tüm zevklere, kişisel tarzlara uygun renk, doku ve boyutları ile küçük, büyük tüm banyoları dekore etmenize ilham verecek.

Banyo fayans modelleri çok geniş ahşap görünüm, beton görünüm, mermer desenli olarak renkli çeşitleri ile her kişi zevkine ve tarzına uygunluk sağlıyor. Banyonuzu fayans kaplama yaptırmaya karar verdiğinizde banyo fayansı nasıl seçilir ? ilk bilmeniz gereken soru. Bunun için

En iyi banyo fayansı nasıl seçilir sayfamı inceleyin.

istanbul fayans ustası

Banyo fayans modelleri

Modern banyo fayans modelleri arasından kişisel tarzınıza yansıtan fayans modelleri ile banyonuzu ön plana çıkarmak önemli etken. Bu konuda sizleri çin önemli olan fayans bakımı ve temizliği kolay olan çeşitler ile banyo tasarlanabilir.

Banyo fayansları hem klasik, hemde kombinasyon ile tasarlanabilir. Modern bir görünüm için beton görünümlü bir banyo, yada sık tasarım için ahşap ile doğal sıcaklık hissi veren banyo fayans çeşitleri tercihi olur.

Banyo Fayansları

Banyo Fayansları özellikleri ve avantajları

Banyo fayansı sırlı tabakaları sayesinde temizlemesi kolaydır. Banyo fayans modelleri eskiye nazaran büyük fayans trendleri ile daha az derz birleşimi ile  görsel anlamda da modern görünüm verir. Tercihlere uygun dekor ve hareket sağlamak için istenilen çeşitler kullanılabilir.

Banyo fayans seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz? Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, farklı tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin tasarımı yapılmış fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve fikirler almak için bizi arayı

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter  Facebook  Pintrest  İnstagram  Youtube

 

 

Görüşünüzü Bize Yazın