Ana sayfa » Banyo Dekorasyonu » 10 En Güzel Banyo Zemini Fikirleri

10 En Güzel Banyo Zemini Fikirleri

10 En Güzel Banyo Zemini Fikirleri
Banyoyu tasarlıyor dekorasyon yapmak için, ancak yer karosu, seramik seçiminde nasıl bir seçim yapacaksınız? hiç bir fikriniz yoksa Desenli yer karosu döşemelerinden dokulu yüzeylere ve banyoyu tamamlayan duvar yer döşemelerine kadar her şeyi kapsayan en iyi banyo yer döşeme fikirlerine rehberlik etmek için buradayız. Banyonuz küçük, çağdaş veya geleneksel olsun size uygun stil bulma garantisi için sayfayı okumanızı tavsiye ederiz.

Kesin Çözüm için Lüks Ahşap Seramik Seçin

Ahşap seramikler artık banyo zeminlerinde popüler hale geldi. Tüm porselen seramik özelliklerini barındıran sert, aşınmayan, sıcaklık hissi veren, yüksek nem alanlarına uygundur. Sade ancak zarif bir his için narin ağaç desenli yumuşak gri bir karo banyo için uygundur.

Daha fazla bilgi edinin ve ahşap görünümlü seramik modelleri için inceleyin

10 En Güzel Banyo Zemini Fikirleri

Desenli Yer Karoları Tercih Edin

Banyoda çarpıcı ve etkileyici bir tasarım özelliği oluşturmak istiyorsanız, desenli yer karoları döşemeyi düşünün. Güzel mavi ve en güzel yeşil tonlu hem çağdaş hemde geleneksel olarak banyolara şıklık verecektir. Yakışan motifleri ile her mekana uyum sağlayan desenli yer karoları sonrası banyonun tamamlayıcı olan aksesuarları ile eşleştirin.


Desenli Yer Karoları

Ahşap Efektli Fayanslar ile Rustik Bir His Yaratın

Doğanın en sıcak tonlarını yansıtan ve daha rustik bir havası olan banyo için ahşap efektli zemin seramikleri dikkate değer bir seçenektir. Her karo benzersiz bir renk tonuna ve desene sahip olduğundan banyonuzda suya dayanıklı olur.

Kolay temizliği ve dayanıklı oluşu ile ayrı bir bakım gerektirmez. Doğadan ısmarlama bir duygu ile parke efekti oluşturur.

Ahşap Efektli Fayanslar

Zemin Ve Duvarda Gri Karo ( seramik) Seçin

Kesintisiz ve çağdaş bir dokunuşa sahip banyoya sahip olmak için ve gri renkleri seviyorsanız hem yerde, hemde duvar kaplamalarında minimalist gri fayansları tercih edin. Lüks bir banyo için beyaz ve sıcaklık hissi için ahşap banyo ürünleri ile kombin yapın. Banyo alanı izin verirse büyük formalı seramikler kullanın.

Zemin Ve Duvarda Gri Karo ( seramik)
Çağdaş Bir Banyoya Sahip Olmak için Vintage Bir His Katın

Hafif bir antika tasarım yapılmış, şık desenli yer seramikleri uygulama ile çağdaş bir banyoya vintage bir his katmayı deneyin. Belki sevmezsiniz, belki fikriniz yok ama siz banyonun boğulmuş hissedilmesini önlemek için başka nötr şema seçenekleri kullanarak eşleştirip uyumu yakalayın.

Banyo Zemini Fikirleri
Çok Yönlü Fayans Kullanarak Benzersiz Banyo Zemini Tasarlayın

Kullanışlı ve modern bir banyo zemini için kendi tasarımınızı yaratmanıza ve kişiliğinize hitap eden ahşap karolar deneyin. Hem günümüzde moda ve zemine şık duran görselliği ile kaymaz, dayanıklı. Dayanıklı olmasının yanı sıra tarzınıza ve banyonuzun zeminine benzersiz ve harika fırsat sunacaktır.

Çok Yönlü Fayans

Modern bir banyo için mükemmel olan kusursuz bir görünüm elde etmek için duvar ve zemini aynı seramikler ile tercih yapın. Ama bu esnada nötr renkler seçin ancak dokuya dikkat edin. Düz, kaymayan, kir ve leke tutmaya yüz tutmamış sırları olan seramikler uzun yıllar kullanmanız için önemli.

Daha fazla Banyo İlhamı mı Arıyorsunuz?

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube